Goodride Sport SA37 91V (205/55 R16)

Goodride Sport SA37 91V (205/55 R16)

35,00€ 39,00€ -10%
Bez nodokļiem 28,93€
Ražotāji GoodRide
Modelis: Goodride Sport SA37 91V (205/55 R16)
Apskatīt 107 laiks
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 4.

Produkta Apraksts

Asimetrisks protektora raksts sniedz labākās rites īpašības, pārvietojoties uz visa veida ceļa segumiem, SILICA TECH savienojumi samazina bremzēšanas ceļu. Pastiprināta centrālā josla garantē izcilu vadāmību uz sausām un slapjām ceļa virsmām.


Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Pasūtot no autobalta.com, saņemsit apstiprinājuma e-pasta ziņojumu. Kad pasūtījums būs nosūtīts, uz e-pastu tiks nosūtīta informācija par pasūtījuma nosūtīšanu. Varat izvēlēties vēlamo nosūtīšanas metodi lapā Pasūtījuma informācija norēķināšanās laikā.

Kopējais pasūtījuma saņemšanai nepieciešamais laiks ir norādīts tālāk:

Kopējais piegādes laiks tiek aprēķināts no pasūtījuma novietošanas brīža līdz brīdim, kad tas tiek piegādāts. Kopējais piegādes laiks tiek sadalīts apstrādes un nosūtīšanas laikā.

Apstrādes laiks: laiks, kas nepieciešams, lai sagatavotu preci (s) nosūtīšanai no mūsu noliktavas. Tas ietver preču sagatavošanu, kvalitātes pārbaužu veikšanu un kravas iepakošanu.

Nosūtīšanas laiks: laiks, kad jūsu prece (s) tarvel no mūsu noliktavas uz jūsu galamērķi.

Shipping no vietējās noliktavas ir ievērojami ātrāks. Var tikt piemērotas dažas izmaksas.

Turklāt tranzīta laiks ir atkarīgs no tā, kur atrodaties un no kurienes nāk jūsu iepakojums. Ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Mēs atrisināsim jūsu problēmu, cik drīz vien iespējams. Izbaudiet iepirkšanos!