Mobilgrease XHP 222 (400g.)

Mobilgrease XHP 222 (400g.)

7,00€ 8,00€ -13%
Bez nodokļiem 5,80€
Ražotāji Mobil
Modelis: Mobilgrease XHP 222 (400g.)
Daudzums noliktavā: 100 (nevar nopirkt vairāk)
Apskatīt 1150 laiks

Produkta Apraksts

Ļoti augstas veiktspējas smēre lietojama smagiem darba apstākļiem. Tajā izmantota jaunākā litija kompleksa ražošanas tehnoloģija. Mobilgrease XHP 222 ir paredzēta lietošanai slīdes gultņos, kardānos un disku bremžu gultņos. Tā ir plaši izmantojama vieglajos automobiļos, komerctransportā, taksometru parkos un lauksaimniecībā. (Iebiezinātājs-litija kompleksa ziepes, Bāzes eļļa-minerālā, NLGI klase-2, Eksplutācijas t C 20-150)

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Pasūtot no autobalta.com, saņemsit apstiprinājuma e-pasta ziņojumu. Kad pasūtījums būs nosūtīts, uz e-pastu tiks nosūtīta informācija par pasūtījuma nosūtīšanu. Varat izvēlēties vēlamo nosūtīšanas metodi lapā Pasūtījuma informācija norēķināšanās laikā.

Kopējais pasūtījuma saņemšanai nepieciešamais laiks ir norādīts tālāk:

Kopējais piegādes laiks tiek aprēķināts no pasūtījuma novietošanas brīža līdz brīdim, kad tas tiek piegādāts. Kopējais piegādes laiks tiek sadalīts apstrādes un nosūtīšanas laikā.

Apstrādes laiks: laiks, kas nepieciešams, lai sagatavotu preci (s) nosūtīšanai no mūsu noliktavas. Tas ietver preču sagatavošanu, kvalitātes pārbaužu veikšanu un kravas iepakošanu.

Nosūtīšanas laiks: laiks, kad jūsu prece (s) tarvel no mūsu noliktavas uz jūsu galamērķi.

Shipping no vietējās noliktavas ir ievērojami ātrāks. Var tikt piemērotas dažas izmaksas.

Turklāt tranzīta laiks ir atkarīgs no tā, kur atrodaties un no kurienes nāk jūsu iepakojums. Ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Mēs atrisināsim jūsu problēmu, cik drīz vien iespējams. Izbaudiet iepirkšanos!