Jūsu kopīgotās informācijas aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga mums. Turpmāk ir izklāstīti pāris fakti, kurus ir vērts zināt par to, kādus datus mēs vācam, kāpēc un kā mēs to darām, kā arī ar ko mēs tos kopīgojam. Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums​!

1. Kādēļ mēs vācam Jūsu datus?

Jūsu personas datu izmantošana ļauj mums uzlabot Jums sniegtos pakalpojumus, kā arī ātrāk apstrādāt Jūsu pieprasījumus/pasūtījumus un labāk pārvaldīt mūsu savstarpējās attiecības. Jūsu personas dati var tikt izmantoti, lai:

Saņemot Jūsu iepriekšēju piekrišanu, mēs varam izmantot Jūsu personas datus arī, lai:

2. Kādus datus mēs vācam?

Jūsu dati palīdz mums nodrošināt to, ka visa mūsu nosūtītā informācija ir jums piemērota. Visu mūsu rīcībā esošo informāciju, visticamāk, esat sniedzis Jūs — piemēram, Jūs bijāt aizpildījis pasūtījuma formu. Dati var ietvert šādu informāciju:

3. Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

Turpmāk esošajā tabulā ir norādīts maksimālais Jūsu personas datu uzglabāšanas laiks. Beidzoties šim termiņam, par Jums uzglabātie dati tiek drošā veidā iznīcināti.  

Mērķis Datu uzglabāšanas periods
Savstarpējo attiecību ar klientu pārvaldīšana pirms līguma noslēgšanas. 5 gadi
Informācijas nosūtīšana par produktiem un pakalpojumiem, kā arī mūsu reklāmu, pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas rezultātu novērtēšana. 5 gadi
Personalizētu reklāmu nosūtīšana produktiem un pakalpojumiem, kā arī personalizētas klientu apkalpošanas nodrošināšana. 5 gadi
Klientu apmierinātības aptauju veikšana. Kamēr tiek veikta aptauja

4. Ar ko mēs kopīgojam Jūsu datus?

Mēs varam kopīgot Jūsu informāciju ar mūsu partneriem savu saistību izpildei, piemēram informācija par saņēmēju piesakot kurjerpastu, kā arī pakalpojumu uzlabošanas nolūkā. Mēs nodrošinām to, ka mūsu partneri demonstrē tādu pat apņemšanos aizsargāt Jūsu datus un informāciju kā mēs.

5. Kādas ir Jūsu tiesības?

Jūs jebkurā laikā varat piekļūt saviem personas datiem, kā arī pieprasīt to dzēšanu vai labošanu. Tāpat jūs varat pieprasīt savu personas datu saņemšanu standartizētā formātā. Jūs varat iebilst pret savu datu apstrādi vai pieprasīt nodrošināt tiem ierobežotu pieeju. Lai iesniegtu pieprasījumu vai sūdzību, lūdzam nosūtīt e-pasta ziņojumu uz autobalta@inbox.lv.